Popularne posty

poniedziałek, 2 listopada 2015

Aranżacja pokoju niemowlaka - część I, pokój chłopca

  Przyniesienie niemowlaka do domu jest jedną z najszczęśliwszych chwil w życiu rodziców. Przezorni rodzice zaczynają, więc przygotowania do tej chwili często kilka miesięcy przed narodzinami dziecka. Znalazłam wiele świetnych aranżacji pokoju dziecięcego dlatego, część I dotyczyć będzie aranżacji pokoju w przypadku, gdy czekamy na narodziny syna. Stworzenie idealnego pokoju dla syna ma wartość sentymentalną, ponieważ jest to pierwszy pokój chłopca, z którym będą się wiązać wartościowe wspomnienia całej rodziny.
  Zadziwiające jest to, że szukając inspiracji pokoju dla chłopczyka natrafiłam w większości na aranżacje z dominującym zastosowaniem szarego koloru. Szary świetnie się łączy z każdym innym kolorem i fajnie tonuje klimat pomieszczenia. Często zastosowany jest razem z zielonym, niebieskim lub błękitnym, tzw. baby blue. Ciepłe kolory rozweselają pomieszczenie, a szarości delikatnie je tonują co daje świetny efekt. klik
klik

klik

klikniedziela, 1 listopada 2015

Dressing table czyli najfajniejsza toaletka

Fajnie jest mieć toaletkę. Ja posiadam niestety salon łączony z sypialnią, więc takie rozwiązanie nie wchodzi w grę. Toaletka to taki własny kącik na umalowanie się i wszelkie zabiegi pielęgnacyjne twarzy oraz paznokci. Nie trzeba kłócić się rankiem ze ślubnym o miejsce w łazience. Do toaletki nie odważyłby się nawet usiąść, bojąc się o utratę męskiego ego.
Tym kobietom co mają, mogę pozazdrościć. Jest to mebel dość efektowny w którym zmieścimy wszystkie kosmetyki, perfumy i biżuterię. Dodatkowo wygodne siedzenie, oświetlenie i duże lustro. Bardzo praktyczne rozwiązanie. Poniżej kilka najfajniejszych wersji.

klikklik
klik