Popularne posty

wtorek, 8 grudnia 2015

Aranżacja pokoju niemowlaka - część II, pokój dziewczynki

Każdy rodzic chce jak najlepiej dla swojego dziecka dlatego przy aranżacji pokoju swojej córeczki powinniśmy pomyśleć nie tylko o wyglądzie (który nam sprawia wielką radość) ale także o zapewnieniu w nim bezpieczeństwa i komfortu. 

 Pokój nie musi posiadać dużej powierzchni, ważne żeby pomieścił potrzebne rzeczy dla dziecka, a meble nie były przytłaczające. Na dziecięce ubranka świetnie sprawdzają się szufladowe komody, dzięki którym możemy ładnie je posegregować. Dobrze jeśli pokój jest dostatecznie oświetlony, a powietrze nie jest za suche lub za wilgotne. Jeśli mamy suche powietrze w mieszkaniu warto zaopatrzyć się w nawilżacz powietrza dostępny na allegro od kilkudziesięciu złotych. 


Aranżacje pokoi dziewczynek najczęściej obfitują w pastele, kolorem dominującym jest tu zazwyczaj różowy. Jeśli nie lubisz różowego możesz go zastąpić jasnym fioletem, żółtym bądź innym ulubionym kolorem nadającym pastelom wigoru.

klik

Głównym elementem pokoju jest łóżeczko. Do pokoju córeczki świetnie pasuje łóżeczko z białego drewna. W sklepach można znaleźć równie fajne łóżeczka turystyczne, które możemy zabrać ze sobą w razie wyjazdu. Zaletą łóżeczek turystycznych jest również to, iż dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej.
klik
klikklik